DZIEŃ KOBIET

Z okazji Dnia Kobiet wszystkim Paniom składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń oraz samych pięknych chwil wypełnionych radością.

Dzień kobiet w naszej szkole był szczególnie radosnym dniem. Było dużo życzliwości i dobrej zabawy, a to, co się działo, można sobie wyobrazić na podstawie poniższej krótkiej relacji.

Dzień Kobiet w klasie 1,2 SPPB

Uczennice kl. SPP świętowały Dzień Kobiet w przygotowanej strefie relaksu. Wspólnie zrobiono naturalne maseczki z marchewki, ogórka i białka kurzego. Odpoczywając na leżakach dziewczęta delektowały się chwilą dla siebie. Uwieńczeniem pielęgnacji twarzy okazał się makijaż dzienny. Czas Kobiet minął nieubłaganie, lecz radość z bycia kobietą pozostanie na dłużej.

Świętowaliśmy…
Dzisiaj w klasie (2 SPPA) było bardzo przyjemnie, panował wśród nas radosny nastrój, wszystkie Kobiety w klasie czuły się bardzo docenione i dowartościowane:) Nasza grupa to taki trochę babiniec, ale wśród nas jest mężczyzna, który pozwolił nam czuć się doskonale. Wszystkie Kobiety z jego najbliższego otoczenia otrzymały piękne kwiaty, za które serdecznie dziękujemy. Aby uczcić dzisiejsze święto wspólnie przygotowaliśmy przepyszne spaghetti. Jak zawsze, udekorowaliśmy stół i wybraliśmy stosowną zastawę stołową. Było smacznie i wesoło, śpiewaliśmy piosenki i słuchaliśmy ulubione utwory muzyczne. Pozdrawiamy:) 

Dzień Kobiet w klasie 5,7,8 UE

W klasie 5,7,8UE Dzień Kobiet przebiegł w przemiłej, sielankowej atmosferze, a to dzięki naszym klasowym Mężczyznom i ich mamom. Chłopcy obdarowali nas kwiatkami i czekoladkami. Do tego zaprosili na własnoręcznie upieczone ciasteczka do przygotowanego słodkiego poczęstunku. Spisali się na medal.!!!

Katarzyna Jurkiewicz, Beata Domagała, Lucyna Wiszewska