ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU

2 kwietnia to Światowy Dzień Świadomości Autyzmu, w tym dniu rozpoczyna się również Światowy Miesiąc Świadomości Autyzmu.

Celem obchodów tego dnia jest zwiększenie świadomości na temat trudności osób z autyzmem, oraz ich rodzin dlatego dziś zapraszamy do obejrzenia debiutu reżyserskiego Tomasza Koska razem z nami.
Premiera filmu dokumentalnego „Wytchnienie” o godzinie 20:00. Wszystkie informacje znajdziecie Państwo w poniższym linku: https://fb.me/e/NdBAHeuI


Również Małopolski Oddział Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zachęca do włączenia się do akcji #SERCEdlaAUTYZMU:

Z okazji 2 kwietnia nasze serca zaświecą się na niebiesko. Kolorem niebieskim wyraźmy swoją solidarność z osobami z autyzmem. Włączając się w akcję Małopolskiego Oddziału PFRON, Fundacji Pomocy Osobom z Autyzmem „MADA” oraz Warsztatu Terapii Zajęciowej „MADA” narysuj lub wytnij niebieskie serce, a w sercu napisz jedno z wielu ważnych haseł, np. AKCEPTACJA, ZROZUMIENIE, SZACUNEK, POMOC, EMPATIA – wartości, które powinniśmy promować nie tylko w kwietniu, ale przez cały rok! 
Zdjęcia serc zamieszczajcie 2 kwietnia na Waszych profilach w mediach społecznościowych i oznaczajcie hasztagiem 
#SerceDlaAutyzmu

Karolina Świechowska, Maria Miotła