Zajęcia z uroczymi alpakami Elfikiem i Companiero

Uczniowie naszej szkoły już po raz kolejny spotkali się z alpakami Elfikiem i Companiero. Dla naszych pierwszoklasistów było to pierwsze spotkanie. Dzieci były przeszczęśliwe mogąc karmić, dotykać, tulić i czesać alpaczki🥰

Mamy to!

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 29.08.2023r., 4 nauczycielki z naszego Ośrodka w towarzystwie Pani Dyrektor odebrały akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego z rąk Starosty Żagańskiego Henryka Janowicza.

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

Zapraszamy całą społeczność Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024, które odbędzie się w poniedziałek 4 września, na stołówce szkolnej o godz. 8:00.

Poloneza czas zacząć…..

Polonez to jeden ze studniówkowych zwyczajów. Uczniowie z Ośrodka Szkolno- wychowawczego w Szprotawie postanowili ten zwyczaj przenieść do swojej szkoły.

naukobus

Klasa 8UE 20 czerwca miała okazję brać udział w różnych doświadczeniach dzięki wycieczce do Szkoły Podstawowej nr 1.
Tam przyjechał Naukobus z Centrum Nauki Kopernik z Warszawy.

Podziękowanie za udział w dniu wody

Śpieszymy z podziękowaniami, które otrzymaliśmy w ramach współpracy z Polską Akcją Humanitarną. W imieniu szkolnych koordynatorów: Pani Karoliny Świechowskiej oraz Anny Chmielewskiej-Smuk serdecznie dziękujemy, że kolejny raz aktywnie przyłączyliście się do działań podejmowanych w ramach Światowego Dnia Wody💦💧💦