Dzień Chłopaka

Tradycyjnie 30 września obchodziliśmy Dzień Chłopaka.

Dziewczęta z klas 8 A, 4-6 UA oraz ZRW A, oraz B stanęły na wysokości zadania i zaplanowały obchody, które wywołały uśmiechy na twarzach kolegów.

Zespoły A i B wraz z Paniami Anią Markowską i Angeliką Zawadzką w przeddzień uroczystości zajęły się przygotowaniem wielokolorowych galaretek z owocami. A uwierzcie, że były przepyszne! A kto ich skosztował, ten potwierdzi, że były wyśmienite:)

Róża z klasy 8 A wraz z Panią Karoliną Świechowską zajęły się przygotowaniem oznak. Drukowały, laminowały i wycinały z zaangażowaniem piękne ordery, które zostały wręczone w tym uroczystym dniu.

Dziewczyny z klasy 1 SPP: Julia, Wiktoria i Aneta z panią Beatą Domagałą przygotowały dla kolegów z klasy 1SP piękne krawaty i przepyszne słodkie babeczki. Była to bardzo miła niespodzianka.

Chłopcy w napięciu i ekscytacji oczekiwali Pani Dorotki Zińskiej wraz z Mają, które zajęły się uhonorowaniem chłopców oznakami, a także przybyły do nich ze słodkościami. Nie mogło zabraknąć również ogromu życzeń, ale życzeń nigdy za mało, więc jeszcze raz wszystkim chłopcom z okazji ich święta składamy na łamach naszej strony najserdeczniejsze życzenia!

Karolina Świechowska