SERCE KAPSUŁY CZASU

Gratulujemy zwycięzcom ogólnopolskiego projektu 🙂

Z przyjemnością informujemy, że praca naszej Emilki Tomaszewicz zostanie zamknięta w Kapsule Czasu, a sama autorka znalazła się w zaszczytnym gronie Zwycięzców Honorowych i otrzyma Złoty Certyfikat Serca Kapsuły Czasu. Dodajmy, że w oryginale. Natomiast prace konkursowe Wojciecha Grabowskiego, Wiktorii Skorupy, Natalii Niziałek i Sabiny Ławnickiej zostaną umieszczone w Kapsule w wersji cyfrowej. Oznacza to, że ich autorzy znajdują się w gronie Zwycięzców Wyróżnionych i otrzymają Srebrny Certyfikat Serca Kapsuły Czasu.

Jednocześnie informujemy, że od 6 lutego na facebook.com/tworzymykrakow trwa plebiscyt publiczności, w ramach którego możecie wybrać najlepszy projekt Kapsuły Czasu.

Dodajmy, że konkurs jest elementem ogólnopolskiego projektu pn. „Kapsuła Czasu”. Celem przedsięwzięcia jest budowa rzeźby architektonicznej, która stanie w prestiżowej lokalizacji w Krakowie, przy ul. Dolnych Młynów 10. W dalszej perspektywie, Kapsuła jako obiekt mobilny, będzie prezentowana w wielu miejscach Polski i Europy, przy okazji wystaw oraz targów o charakterze artystycznym, naukowym i kulturalnym. W pierwszej edycji

Konkursu organizatorzy zebrali blisko 2 000 prac!

Cieszymy się bardzo 🙂

grafika: tworzymykrakow.org/konkurs

Katarzyna Makuch, Joanna Mierzwiak