PRZYJACIELE SZKOŁY

Znalezione obrazy dla zapytania csb galasiak CSB GALASIAK

Wspaniali ludzie o wielkim sercu 🙂

Więcej informacji znajdziecie klikając poniżej:

https://www.facebook.com/pg/CSB-Galasiak-1722658111287941/posts/


SWISS KRONO

Jesteśmy jednym z największych na świecie producentów płyt i wyrobów drewnopochodnych.

Szwajcarska jakość i korzenie

SWISS KRONO sp. z o.o. jest częścią holdingu Swiss Krono Group (Ernst Kaindl), światowego lidera w branży produktów drewnopochodnych.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: https://www.swisskrono.pl/


             IT PARTNER Państwo Katarzyna i Piotr Wlazło

Nasza firma działa na rynku od 1998 roku. Kompleksowo obsługujemy firmy i instytucje w zakresie IT. Jesteśmy zawszę na bieżąco ze zmieniającymi się trendami informatycznymi przez co nasze usługi są najwyższej jakości. Każdego klienta traktujemy indywidualnie proponując szeroki wachlarz produktów i usług dopasowanych do jego potrzeb.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: http://itpartner.zagan.pl/


SPÓŁKA PAŁAC KSIĄŻĘCY W ŻAGANIU 

Więcej informacji znajdziecie na stronie: http://palacksiazecy.pl/


nowy-obraznowy-obraz-1Prezentujemy sylwetkę naszego pierwszego dobroczyńcy-    firma OMNIDRUK:

Dynamiczny rozwój rynku reklamowego w Polsce przyczynił się do powstania w styczniu 1991 roku firmy poligraficznej OMNIDRUK.

Od samego początku działalność OMNIDRUK-u nastawiona była na świadczenie wysokiej jakości usług poligraficznych wykonywanych techniką sitodruku. Jakość produkcji wychodzących spod szyldu OMNIDRUK została zauważona przez firmę 3M. Fakt ten zaowocował otrzymaniem przez OMNIDRUK pierwszej w Polsce autoryzacji na produkcję grafiki reklamowej przy użyciu folii i farb 3M.

Najlepsze materiały wykorzystywane do produkcji grafik, terminowa obsługa, konkurencyjne ceny oraz fakt udzielania gwarancji na świadczone usługi, spowodował zainteresowanie się ofertą OMNIDRUK-u przedstawicieli wiodących firm
i agencji reklamowych z całego kraju.

Nowoczesne technologie druku stosowane przez OMNIDRUK dają nieograniczone możliwości wykonywania nadruków na wszelkiego rodzaju materiałach i podłożach. Pozwala to na tworzenie reklamy wizualnej o niepowtarzalnym charakterze.

OMNIDRUK jest firmą dającą swoim klientom pewność, że produkt, który otrzymują spełnia najwyższe wymagania zarówno techniczne jak i jakościowe.

omnidruk


                      Nadleśniczy Dariusz Chełski  NADLEŚNICTWO SZPROTAWA

(kliknij w zdjęcie 🙂 )


   Państwo Ewa i Mariusz Gmur

        OFERTA TO M.IN.:

WARZYWA I OWOCE:  Świeżość oraz najwyższa jakość oferowanych w naszych halach warzyw i owoców to nasze największe atuty. Codzienne dostawy, kontrola jakości oraz przechowywanie w warunkach chłodniczych są gwarancją utrzymania wysokich standardów. Pozwala nam to każdego dnia poszerzać i dostosowywać ofertę do Państwa potrzeb. 

NAPOJE:  Oferujemy bardzo szeroki wybór napojów bezalkoholowych, prezentowanych w takich kategoriach jak wody gazowanie i niegazowane, napoje smakowe, soki i nektary, napoje izotoniczne oraz energetyczne. Asortyment jest stale aktualizowany i uzupełniany o nowości rynkowe. Dla Państwa wygody prowadzimy sprzedaż zarówno w opakowaniach detalicznych jak i hurtowych.

PRZYPRAWY, KONSERWY: Dział konserw i artykułów sypkich oferuje bardzo szeroką ofertę produktów: dania i zupy gotowe, konserwy owocowe i warzywne, konserwy mięsne i rybne, artykuły sypkie, przyprawy, dżemy i żywność dla dzieci. Wszystkie artykuły zapakowane są w sposób trwały i estetyczny. Bogata oferta aromatycznych przypraw, sosów oraz dodatków zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: http://www.hurtowniakiwi.pl/about.html

dane adresowe: Żagań, ul. Nowogródzka 8


Intermarche – Jacek Wcisło

ul. Chrobrego 13, 67-300 Szprotawa

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 07:00-21:00
Wtorek: 07:00-21:00
Środa: 07:00-21:00
Czwartek: 07:00-21:00
Piątek: 07:00-21:00
Sobota: 07:00-21:00
Niedziela: 09:00-18:00

Więcej informacji znajdziecie na stroniehttps://intermarche.pl/


 

Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o. o. Edward Potocki, Marcin Kwaśniewski

Nasza polityka zakłada nie tylko doskonalenie na obszarze świadczonych usług, ale także staramy się uczestniczyć w życiu społeczności lokalnej, gdzie prowadzimy naszą działalność. We współpracy z władzami samorządowymi uczestniczymy w kampaniach promujących efektywną segregację śmieci oraz dbanie o porządek w miejscach publicznych. Tworzymy stanowiska pracy dla osób niepełnosprawnych (dofinansowywanych z PFRON) oraz organizujemy prace publiczne dla więźniów. Jesteśmy ponadto strategicznym partnerem zespołu piłkarskiego w Szprotawie.

Business Centre ClubOd 2005r. jesteśmy członkiem stowarzyszenia Business Centre Club, poprzez które staramy się wspierać wszelkie działania na rzecz rozwoju polskiej przedsiębiorczości, dbając jednocześnie o prestiż branży, w której działamy. W latach 2005-2016 wielokrotnie byliśmy nagradzani przez BCC prestiżowym wyróżnieniem – Medalem Europejskim, będącego docenieniem naszego zaangażowania w budowanie usług na najwyższym, europejskim poziomie.
Ponadto jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Czystości, poprzez które czynnie uczestniczymy w tworzeniu i opiniowaniu standardów utrzymania czystości.

Więcej informacji znajdziecie na: http://www.zuz.com.pl/


Zakład Pogrzebowy VITEX – Krzysztof i Marcin Witkowscy

Zapewniamy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie Szprotawy oraz powiatu żagańskiego.

Realizujemy wszelkie czynności związane z organizacją pogrzebu, zgodnie z życzeniem klienta. Pomagamy w zakupie miejsca pochówku na cmentarzu, organizacji pogrzebów tradycyjnych oraz połączonych z kremacją, w zależności od obrządku, jaki wyznawał zmarły.

Staramy się, aby w tych trudnych dla Państwa chwilach stanowić oparcie i służyć pomocą w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z organizacją pogrzebu.

Nasz wykwalifikowany personel jest gwarantem rzetelnej, profesjonalnej oraz dyskretnej obsługi.

Od 2010 roku jesteśmy członkiem Lubuskiego Konsorcjum Zakładów Pogrzebowych, które współpracuje ze szpitalami w regionie oraz prokuraturą w zakresie odbioru ciał osób zmarłych na terenie powiatu żagańskiego.

Więcej informacji znajdziecie na: https://pogrzebyvitex.pl/


Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów – Mariusz Cioch


Grafitti – Krystian Grabowski

Jesteśmy ogromną fabryką druku i reklamy. Posiadamy bogaty park wielkoformatowy. Drukujemy na małych jak i wielkich formatach, oraz przy użyciu lasera. Dostosowujemy się do każdej indywidualnej oferty Klienta. Projektujemy, wykonujemy, a także montujemy. Wszystko wedle Państwa życzeń. Naszym atutem jest precyzja i jakość wykonania ! Serdecznie zapraszamy do współpracy !

Więcej informacji znajdziecie na: https://www.abcpl.pl/firma/phu-graffiti-krystian-grabowski/


  Hoszman Schody, Drzwi – Andrzej Hoszman

Firma powstała w styczniu 1997 roku. Założyciel marki – Andrzej Hoszman – wypracował sobie stałe miejsce na wymagającym rynku niemieckim oraz polskim. Firma zatrudnia czterdziestu wykwalifikowanych stolarzy, którzy są świetnymi, doświadczonym fachowcami – jest to koniecznością zwłaszcza przy produkcji tak złożonych produktów jakimi są schody drewniane czy drzwi drewniane. Wykonujemy na specjalne zamówienia klientów z Niemiec i Polski głównie drewniane schody i drzwi. Współpracujemy również z klientami biznesowymi na terenie Niemiec.

Więcej informacji znajdziecie na: http://hoszman.pl/


      Piotr Białkowski BEWA

Bewa – Twój partner w ochronie środowiska

Ponad 20 lat jesteśmy producentem prefebrykowanych systemów betonowych, urządzeń oczyszczania i podczyszczania ścieków oraz dekoracyjnych elementów betonowych.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: http://bewa.com.pl/


       Mariusz i Beata Martynowicz

PPHU MARTPOL jest firmą prywatną, która działalność rozpoczęła 18 lutego 1994r. w Szprotawie pod tą samą nazwą, która funkcjonuje do dziś. W ciągu kilkunastu lat swojej działalności firma zdobyła duże doświadczenie w zakresie produkcji, organizacji oraz, co najważniejsze poznała doskonale potrzeby klienta. Wyroby produkowane w firmie równolegle z rozwojem rynku zmieniały się w zależności od jego potrzeb. Firma powstała od podstaw i w tej chwili jest jednym z wiodących producentów kołder, poduszek i wyrobów pikowanych w naszym kraju. Wiele naszych produktów eksportujemy do krajów Unii Europejskiej.

Więcej informacji znajdziecie na stroniehttp://www.martpol.pl/pl