Żyj marzeniami a nie uzależnieniami

W poniedziałek w naszej szkole podsumowaliśmy III Gminny Konkurs Plastyczny „Żyj marzeniami a nie uzależnieniami”.

Jego laureaci odebrali dyplomy i nagrody z rąk Zastępcy Burmistrza Szprotawy Pawła Chylaka, wicedyrektor SOSW Anny Sobczyńskiej, prezes Stowarzyszenia Podaruj Radość Reginy Korzeniowskiej, Kierownika Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Sylwestra Chocholskiego i Inspektor ds. społecznych Donaty Hejnosz.

Celem konkursu była popularyzacja wiedzy na temat uzależnień, uświadomienie dzieciom i młodzieży występujących zagrożeń, promocja zdrowych zachowań i zdrowego stylu życia na co dzień oraz propagowanie bezpiecznych form spędzania czasu wolnego. Wpłynęło wiele bardzo ciekawych prac.

Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy!